O nás

Malá dílna vyrábějící velké věci.

Hledáš originální dárek na speciální příležitost, nebo pro osobu, která je tvému srdci blízká? Nejširší sortiment personalizovaných a originálních dárků najdeš zde na našem e-shopu.

Pokud ještě stále pochybuješ či objednat nebo ne třeba přečíst i zpětnou vazbu od našich spokojených zákazníků v sekci recenze.
Snažíme se vše dělat nejlépe jak je to možné! V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhej kontaktovat pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky na +421 907 903 166

Doplňky – Dekorace – Dárky

Svatby, jubilea, Svátky, Křtiny, Promoce a mnohem více!

Vyrábíme doplňky, dekorace a dárky pro všechny příležitosti. Vyberte si z naší neustále se zvětšující nabídky.

Pokud u nás nenajdete přesně to co hledáte nezoufejte! Jsme otevřeni vašim kreativním nápadem, které s Vámi rádi prokonzultujeme a samozřejmě budeme dělat vše proto aby se konečný výrobek co nejvíce shodoval s Vaší představou.

Průmyslová výroba & Reklamní předměty

Reklamní a propagační předměty jsou důležitou součástí při budování image na trhu. Při kontaktu Vy – klient, vytvářejí právě reklamní předměty tu pozornost, která to vyjádří za Vás. Jsou zároveň příjemným důvodem na osobní setkání a poděkování. Netřeba je proto podceňovat ale najít způsob jak je využít ve svůj prospěch. Kontaktujte nás s vaším návrhem a my Vám rádi vyhovíme.

Řežeme z materiálů:

  • dřevo, balza, překližka
  • plexisklo
  • textilní materiály
  • papír, karton